HALBERD Premium New Trailer Tires ST205/75D15, 6PR Load Range C, 15in Fuel-saving Designed Trailer Tires 205 75 15 for Travel/Camper/Landscape/Cargo/Utility/Boat/Horse/Farm/Hauler Trailer(Pack of 4)
flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
03
quantity
Product details
Category
  • SIZE - Trailer Tires 205/75D15 ST 205/75D15 205 75D15; Load Range: C = 6 Ply Construction. Max Capacity: 1815 pounds, Maximum PSI: 50, Rim Diameter: 15", Rim Width: 5.5", Speed Rating L